بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت بقیه‌الله(عج) که در ایام اربعین، در شهرهای مختلفی از عراق به خدمت‌رسانی به زائران و مشتاقان ائمه معصومین علیهم السلام می‌پردازد از بین افرادی ثبت‌نامی حائز شرایط، خادم افتخاری جذب می‌کند.

قوانین وشرایط عضویت را لطفا به دقت مطالعه نمایید:

 1. خدام محترمی که توفیق حضور در طرح خادم اربعین و سایر دوره‌های مجموعه قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت بقیه‌الله(عج) را پیدا می‌کنند، لازم است خود را مقید به رعایت تمامی شرایط و قوانین مجموعه قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت بقیه‌الله(عج) نمایند و در طول سال با رفتار و عملکرد خود زینت خاندان عصمت و طهارت و خادم حقیقی و همیشگی اهل‌بیت(ع)باشند
 2. خدام پس از تکمیل دقیق و کامل فرم ثبت‌نام در این سامانه و دریافت کد رهگیری، برای مصاحبه حضوری دعوت‌شده و نتیجه نهایی از طریق تماس و پیامک به آن‌ها اعلام می‌گردد. تنها کسانی میتوانند خادم شوند که در این سامانه ثبت نام کامل انجام داده باشند.
 3. دریافت کد رهگیری به‌منزله تأیید شرعی، اخلاقی و قانونی صحت مطالب اظهارشده در فرم و پذیرش تمامی عواقب ناشی از عدم درج صحیح مطالب اظهارشده است.
 4. جهت ثبت‌نام فایل عکس پرسنلی باکیفیت و تصویرصفحه اول گذرنامه و صفحات اول و دوم شناسنامه ضروری است. حجم هر کدام از این تصاویر نباید بیش از 700 کیلوبایت باشد.
 5.  با توجه به داشتن حداقل شاخصه‌های فعالیت جسمانی، محدودیت ثبت‌نام خواهران سن انها حداکثر 45 و حداقل 20 میباشد
 6. برای اقایان محدودیت سنی زیر 18 سال و بالای 60 سال میباشد و بالای 60 سال حتما باید گواهی صحت سلامت از پزشک معتبر تهیه نمایند.
 7. با توجه به شرایط خاص عراق و خادمی، امکان حضور خدام به همراه کودک خردسال به هیچ عنوان وجود ندارد. 
 8. به دلیل شرایط ویژه ایام اربعین، خادمین عزیز خدمت به زوار را در شرایط دشوار و پیش بینی نشده در نظر بگیرند.
 9.  بازه‌های خدمت هفت روز تمام بوده و در این مدت امکان ترک خدمت به هر عنوان وجود ندارد. (اگر قصد شرکت در پیاده‌روی و زیارت و یا مراجعه به سایر اماکن و مناطق نزدیک به محل کاری و خدمت را دارید، قبل و یا بعد از بازه انتخابی برنامه‌ریزی نمایید.)
 10. با توجه به شرایط خاص عراق، امکان افزایش بازه تا یک روز قبل یا بعد از مدت اعلامی وجود دارد که با اعلام مجموعه، خادمین ملزم به حضور خواهند بود. نوع و مکان خدمت ، بسته به نیاز، امکان تغییر داشته و حضور در طرح به معنای پذیرش آن است. 
 11. خدام ملزم به رعایت تصمیمات مسئول مربوطه هستند و می‌پذیرند که در طول خدمت از قوانین مجموعه پیروی می‌کنند.
 12.   برای تسریع و تسهیل امر ثبت‌نام و پذیرش، حتماً نام فرد معرف یا نحوه آشنایی با مجموعه حضرت بقیه الله (عج) را به‌طور کامل شرح دهید.
 13. در صورت نیاز به ارائه اطلاعات تکمیلی، فرد متقاضی با مسئولین مجموعه همکاری صمیمانه داشته باشد.
 14. اطلاعیه‌ها و قوانین از طریق کانال‌ @khademArbaein در پیام رسانها اطلاع رسانی خواهد شد، لذا از هنگام ثبت‌نام عضویت در این کانال‌ ضروری است.
 15.  ایاب و ذهاب برعهده خادمین میباشد و تلاش می‌شود وسیله ایاب ذهاب با هزینه خادم، امکانات اسکان و تغذیه در طول مدت طرح در عراق مهیا گردد.
 16.   هرگونه تبلیغات فعالیت این مجموعه توسط گروه های دیگر و یا به اسم غیر از این مجموعه ممنوع بوده و مشاهده به‌منزله اخراج قطعی و بدون تذکر قبلی خواهد بود؛ و قرارگاه حق طرح شکایت و پیگیری قانونی در مراجع ذیصلاح را برای خود محفوظ می‌دارد.
 17. شایسته است  خادمین عزیزاز برخورد ناملایم با زائران و خادمان پرهيز كند و با رويي خوش و سعه صدر برخورد نمايد و به قوانين عراق و شرع اسلام احترام و اهتمام ورزند.
 18.   خدام محترمي كه توفيق حضور را كسب نمودند، مقيد به تحويل كار و اقلام مربوطه به شيفت بعدي مي باشند و تا زمان تحويل كامل، محل كار خود را ترك نخواهند كرد.
 19. در صورت عدم تایید اطلاعات شما در سایت در قسمت پیامهای شخصی (صندوق پيام) در صفحه کاربری شما اطلاع داده میشود تا اصلاح نمایید. لطفا تا دریافت پیام تایید، مجدد به سایت و صفحه کاربری خود مراجعه نمایید
 20.   مشروح قوانین از طریق پیشخوان کاربری در دسترس بوده و قبل از مصاحبه حضوری می‌بایست مطالعه گردد.